Detektory CO2 – co powinniśmy o nich wiedzieć?
20 kwietnia 2019
Jak uatrakcyjnić urodziny Twojego dziecka?
26 kwietnia 2019

Torebki wiosna/lato 2019 – co będzie modne?

Niemal każda kobieta ma w swojej szafie przynajmniej kilka torebek. Mimo to, kiedy nadchodzi nowy sezon, a projektanci ogłoszą, co będzie w nim modne, sporo pań decyduje się na zakup kolejnej torebki. Co w takim razie będzie modne w sezonie wiosna/lato 2019 i gdzie najlepiej szukać torebek odpowiadających najnowszym trendom?

Wielki powrót kuferków

Do łask wracają torebki, które określa się mianem tzw. kuferków. Wielu kobietom może przeszkadzać fakt, że kuferki są na ogół dość mało pojemne, jednak ich niewątpliwą zaletą jest design. Eleganckie, świetnie sprawdzą się w pracy lub na większe wyjścia.

Najmodniejszy kolor? Biel

Kolejne zaskoczenie? Do łask wraca również biel. Niektóre osoby unikają białych torebek, ponieważ obawiają się, że szybko się ubrudzą, a ich codzienne przecieranie może być męczące. Należy jednak pamiętać, że przy odpowiednim zabezpieczeniu biała torebka powinna pozostać w dokładnie takim kolorze, w jakim ją kupujemy.

Klasyczne, czarne i skórzane

Co ciekawe, wiosną i latem tego roku oprócz białych torebek mają być modne także torebki… czarne. Sekret tkwi jednak w tym, że chodzi o torebki klasyczne, wykonane z dobrej jakościowo skóry, a zatem zarówno uniwersalne jak i niezwykle eleganckie.

Torebki w zwierzęce wzory

To jeden z trendów, który może budzić pewne kontrowersje. Odważne kolory i printy, cętki, wężowe i krokodylowe wzory będą zdecydowanie na topie. Dla pań, które lubią nieco bardziej ekstrawaganckie wzory, z pewnością będzie to dobra wiadomość.

Gdzie kupić modną torebkę? Hurtownia torebek, butik czy sieciówka?

Modną torebkę z pewnością kupimy np. w butiku, jednak np. hurtownia torebek wydaje się atrakcyjniejszą opcją. Dlaczego? Głównie ze względu na cenę, ale nie tylko. Hurtownia torebek to przede wszystkim miejsce ogromnego wyboru – zwiększamy w ten sposób szansę na to, że znajdziemy coś, co nie tylko jest modne, ale i trafia w nasze poczucie gustu.