Opublikowany w Porady

Jak znaleźć idealne buty ślubne?

Więc znalazłaś swoją suknię ślubną, swoje dodatki i welon ślubny za który możesz umrzeć. Co pozostało? Twoje buty ślubne, oczywiście. Całość musi być idealna, więc żadnym wypadku nie możesz przeoczyć tego niezwykle ważnego elementu stylizacji. Jak zatem znaleźc idealne buty ślubne, które będą nie tylko piękna, ale rownież wygodne?

Oto kilka porad, jak znaleźć idealne buty ślubne

Pamiętaj o budżecie!

Zacznij wszystko od sprawdzenia, ile budżetu możesz przeznaczyć na buty ślubne. Pozoli Ci to np. ograniczyć ilość sklepów, które będziesz musiała odwiedzić. Oszczędzisz sobie także rozczarowań, jak np. znalezienie idealnych butów, które dziesięciokrotnie przekraczają Twój budżet, którego nie możesz przekroczyć.

Rozważ założenie butów, które nosisz na co dzień

Nie każda z nas czuje się w butach na obcasie. Nie musisz mieć butów na wielkim obsacie, zwłaszcza jeśli jesteś wysoka. Możesz wyglądać dobrze w obuwiu na niewielikiej szpilce a nawet zupełnie płaskim. Komfort powinien być dla Ciebie na pierwszym miejscu!

Weź pod uwagę miejsce, w którym bierzesz ślub!

Mimo tego, iż w naszym kraju w dalszym ciągu większość ślubów odbywa się w kościołach warto zwrócić uwagę na to, jaka podłoga znajduje się w miejscu, które wybraliśmy, aby powiedzieć sobie sakramentalne tak. Śliska podłoga może stanowić nielada wyzwanie, a przecież żadna z nas nie chce zaliczyć krępującej wpadki poczasu ślubu, jaką jest upadek w drodze do ołtarza. Przyjęcie weselne na trawie? Tutaj kłopotliwe mogą się okazać cienkie szpilki, warto więc rozważyć nieco grubszy obczas, czy nawet słupek.

Dobierz buty pasujące do sukienki

Zabierz ze sobą sukienkę lub zapytaj o możliwość zwrotu lub wymiany. Znaczenie ma nie tylko długość sukienki ale także styl i wszystkie detale.

Buty nie muszą być białe!

Jeszcze kilka lat temu obowiązkowym obuwiem ślubym były białe lub kremowe buty. Dzisiaj możesz zaszaleć, nie tylko z kolorem ale również z fasonem. Bądź kreatywna i wyraź siebie poprzez buty.

Wybierz mądrze

Ślub dla wielu kobiet jest najważniejszym dniem w ich życiu. Nie pozwól aby w tym wymarzonym dniu przeszkodziły Ci brzydkie lub niewygodne buty. Podejmuj mądre dezycje i staraj się trzymać budżetu. Pamiętaj jednak też, że najprawdopodobniej są to buty tylko na jedną okazję. Przemyśl starannie zakup swojego obuwia ślubnego.

 

Zobacz ofertę butów na https://luxusowi.pl