Opublikowany w Dom

Remont salonu – na co zwrócić uwagę?

Projektowanie pomieszczeń to branża. która wspaniale się rozwija od paru lat. Chociaż zmienia się moda dotycząca barw oraz dekoracji do domu, pewne element nieprzerwanie królują. Dowiedz się, jak urządzić salon, żeby czuć się w nim dobrze.

Jak ozdobić ściany?

Renowacja wnętrza częstokroć rozpoczynamy od odświeżenia koloru ścian jak także sufitu. Te obszary szybko ulegają zabrudzeniom, a kolory tracą odcień. W chwili obecnej na czasie są białe, jasne pomieszczenia. Pozwalają one na optyczne powiększenie przestrzeni. Chcesz wprowadzić interesujący, modny element, a naprawdę nie podobają Ci się tapety? Posiadamy doskonałe rozwiązanie! Sufit napinany gwarantuje nam wiele możliwości. Możemy namyślić się na motyw podświetlany czy też na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w tego typu pomysłach. Pozwalają one wdrożyć ultranowoczesny styl do pokoju dziennego. Ponadto sufit podwieszany czy też napinany umożliwia na ujednolicenie wysokości wnętrza. Wybornie sprawdza się też w wysokich pokojach. Wolisz jednak nieszablonowo udekorować ściany? Zdecyduj się na bestsellerowe ramki z motywem lustra lub ręcznie wykonany nadruk lub wzór.

Wprowadź wyjątkowy klimat do mieszkania

Zamówiłeś już wszystkie podstawowe meble, jednakże brakuje Ci wyjątkowych elementów w pokoju dziennym? Skoncentruj się na dodatkach. Możesz je zmieniać wielokrotnie, a nie poniesiesz wielkich wydatków. Dobrze jest dopasować dekoracje do pór roku, uroczystości, świąt jak również innych okoliczności. Perfekcyjnie sprawdzają się dekoracyjne i ładnie pachnące świecie. Fajnym urozmaiceniem są także latarenki, wazony, plakaty, stojak na wino, ozdobne, nietuzinkowe regały na książki, oraz obrusy. Istotne jest to, żeby otrzymywać klimat, jaki w największym stopniu odpowiada współmieszkańcom. Personalizowane dekoracje, takie jak modny obraz, niezwykły motyw na suficie napinanym czy też akcent w stylu retro przykuwa atencję gości. Nie obawiaj się eksperymentów i wyczaruj swój salon marzeń!