Opublikowany w Uncategorized

Poznaj bliżej funkcję AddWash od Samsunga

Samsung jest jednym z renomowanych producentów sprzętu AGD i RTV na świecie. W każdym sklepie możemy spotkać się z ich sprzętem, jaki niezwykle często ułatwia nam codzienne czynności. Tym razem Samsung postanowił wyjść naprzeciw roztargnionym. Dołożył do swoich pralek funkcję Addwash, jaka do tej pory nie była znana.

Nowość w pralkach

Pranie nie kojarzy się z najbardziej lubiną pracą. Wpierw wypada dokonać podziału na materiał, w dalszej kolejności kolor. Najczęściej także segregujemy ciuchy, na te które pierzemy w większej i niższej temperaturze. Przeważnie nie pamiętamy o dodaniu paru rzeczy będących w innym pomieszczeniu. Do tej pory nie było sposobności, by wstrzymać proces prania i naprawić popełniony błąd. Samsung był świadom takich zajść i postanowił im sprostać. Innowacyjna funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dodawanie ubrań poczas prania, ale niesie ze sobą szereg zmian. Producent w pralkach z omawianą funkcją, pozwoli też na nadzorowanie całego procesu przy użyciu telefonu. Nawet będąc poza mieszkaniem, możemy sprawdzić na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą nowoczesną funkcją, posiadają także technologię, jaka podnosi jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona również na pobór mocy podczas prania, stosownie go obniżając.

Czy warto?

Jeżeli będziesz musiał dorzucić dodatkowe ubrania do prania, będziesz miał sposobność to uczynić od razu. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu a także kasy. Już nigdy nie będziesz musiał tracić nerwów po uruchomieniu pralki, w momencie gdy odnajdziesz zagubione rzeczy. Obecnie wystarczy zaledwie je dodać do bębna pralki Samsung AddWash. Opinie na temat tego pokroju urządzeń są niespodziewanie dobre. Nowoczesna funkcja pralek Samsung znacznie usprawnia planowanie i wykonanie prania. Dobrze jest skorzystać z tego typu możliwości.

Dowiedz się więcej o producencie tych wyjątkowych pralek – https://pl.wikipedia.org/wiki/Samsung