Opublikowany w Zdrowie

Zabiegi, które zadbają o Twoją twarz

Nasza cera po zimie wymaga odpowiedniej regeneracji. Można o nią zadbać tylko w domu lub zdecydować się na fachowe zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w którym możemy znaleźć wiele gabinetów urodowych z bogatą listą zabiegów. Oto opis paru z nich!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najprostszych zabiegów, na które się decydujemy. Aktualnie stosowane metody są bezpieczne jak również nieomal niebolesne, wykonywane za pomocą specjalistycznego pistoletu. Szczególnie ważna jest stosowna pielęgnacja po zabiegu. Kolczyki, które zostały założone podczas procesu przekłuwania uszu trzeba nie zdejmować, aż do momentu całkowitego zabliźnienia. Istotne jest też pilnowanie, by dopiero co przekłute uszy miały znikomy kontakt z bakteriami. Tego typu zabieg to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają na celu złuszczenie zniszczonego naskórka. Salony urody zapewniają szeroki wybór tego rodzaju zabiegów. Pośród nich należy wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne, peelingi hybrydowe. Tego rodzaju peelingi możemy, też podzielić uwzględniając dogłębność działania. Odróżniamu tu peelingi powierzchniowe, średnio głębokie oraz głębokie. Celem wyboru idealnego peelingu trzeba skonsultować się z lekarzem dermatologiem albo kosmetyczką, aby wybrali zabieg dobrany do stanu a także rodzaju cery. Nie bez znaczenia, żeby zabiegi przeprowadzane były przez fachowców.

TriLipo Maximus

Pragniesz zagęścić swoją skórę? Koniecznie dowiedz się więcej o zabiegu TriLipo Maximus. Kraków to miasto, w którym znajdziemy wiele klinik, jakie wykorzystują tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus pobudzamy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, jaki ma potężny wpływ na kondycję naszej skóry. Zaletą zabiegu jest fakt, że jest on niebolesny oraz relatywnie krótki. Podobnie jak w przypadku dużej ilośc zabiegów kosmetycznych, polecane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu.

geneO

Plusem tego zabiegu jest fakt, iż oddziaływuje na trzech płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza naskórek, jak również poprawia elastyczność. Jest to dobre wyjście dla każdego rodzaju cery. GeneO to zabieg bezbolesny a także ożywczy. Ilość jak też częstość robienia zabiegów zależą od kondycji cery, ustalane są w czasie konsultacji. Na korzyść geneO przemawia też fakt, iż skóra nie wymaga długiej regeneracji.