Opublikowany w Dom

Popularne rodzaje sufitów napinanych

Aranżowanie mieszkania może przysporzyć wielu problemów. Jednym z nich może być selekcja właściwego sufitu. Pomimo, że dla mnóstwa ludzi wybór w tej kwestii zdaje się być ograniczony, posiadamy co niemiara możliwości. Coraz większą popularność zdobywają sufity napinane, jakie dają mnóstwo sposobności aranżacyjnych. W tym wpisie pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak też sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te idealnie sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w mieszkaniu, jak i knajpach albo urzędach. Nadają pomieszczeniom niezwykłej elegancji. Sufity lustrzane mamy możliwość zamówić w wielorakich barwach – od białego po czarny. Cechują się lekką strukturą, przez co są proste w montażu. Podstawową korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie pomieszczeń, w jakich zostały wykorzystane.

Sufit niebo

Monochromatyczny sufit nie spełnia Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki stosownej technologii nudny szary sufit można przeistoczyć w wyjątkową ozdobę pomieszczenia, która jednocześnie może spełniać funkcję podświetlenia. Powłoka napinana, jaka odzwierciedla niebo może zostać komplementarnie rozświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem odbywa się bezprzewodowo, co jest dużym ułatwieniem. Możliwość zmiany barwy oświetlenia oraz regulacji jego natężenia sprawi, iż otrzymasz w pokoju nadzwyczajny klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki ultranowoczesnyh światłowodom. Sufit niebo będzie pasował nie tylko do sypialni, lecz jest także rewelacyjnym rozwiązaniem do pokoju dla dziecka jak również restauracji.

Sufit akustyczny

Drażni Cię zbytni zgiełk dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wygłuszyć dom. Ten model sufitu daje sposobnośc, też uwolnić się od efektu echa, który wielokrotnie przeszkadza w pomieszczeniach o wielkim metrażu. Sufit ten może być także idealnym elementem dekoracyjnym.