Opublikowany w Porady

Poznaj najnowsze trendy w modzie!

Kochasz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie zawłądną wiosną 2018.

1. Święcąca ekstrawagancja

Ciężko ją sobie wyobrazić w mieście, niemniej z pewnością zawładnie weselami jak również salonami. Perfekcyjnie sprawdzi się w przypadku osób, jakie kochają przyciągać uwagę oraz chcą zachować niebanalny styl. Będziemy w stanie nabyć całe brokatowe stylizacje – sukienki, żakiety i inne elementy garderoby idealne na imprezę, jak też akcesoria, które można będzie nosić przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend w modzie, na który skuszą się kobiety, które nie boją się wyróżniać a także nie boją się eksperymentować.

3. Rękawy w stylu lat 80

Stara moda powraca co sezon. Tym razem wrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te odróżniają się przesadną wielkością.

4. Sportowa elegancja

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać tylko do siłowi. Na ulicach spotkamy wiele kobiet w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą wielokrotnie z eleganckimi dodatkami. Buty na obcasie do dresów? Tak, to również trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w jakich ćwiczymy lub przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu rajdowcy

Moda będzie także wzorowana na kierowcach rajdowych oraz motocyklowych. Będzie to styl zdecydowanie chłodny.

6. Czerwień, mnóstwo czerwieni

Odważne oraz lakierowane stroje w odcieniach intensywnej czerwieni staną się hitem 2018.

7. Plastik

Ubrania plastikowe? Bezbarwne spódnice z plastiku, bluzki i inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyw motyla

Modnym motywem sezonu będą barwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie wyglądał odrobinę inaczej aniżeli do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie 2 modeli płaszczy.

10. Motywy oraz kolorystyka tropikalna

Intensywne egzotyczne odcienie zastąpią pastele, które królują od paru lat.

11. Kwiatowe wzory

Uwielbiany wiosenny motyw mnostwa Pań, czyli kwiaty nadal zostanie na topie. Delikatne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły bardzo dużą popularnością.

12. Kraciasty motyw

Oprócz kwiatów sporą popularnością będzie się też cieszyła krata. Nie tylko bluzki, jednka również spodnie oraz bluzy.