Opublikowany w Porady

Kilka słów na temat depilacji laserowej

Jednym z najatrakcyjniejszych zabiegów laseroterapii wciąż jest laserowe usuwanie owłosienia. Usługa ta może być wykonywana w sezonie zimowo-jesiennym, dlatego teraz pragniemy ponowić ten temat powtórnie. Dowiedz się więcej na temat tego zabiegu.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

depilacja laserowa - efektyDepilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wybranej części ciała. Z przedstawianych zabiegów równie często korzystają kobiety i panowie. Wiek bądź płeć nie powinny mieć w tym przypadku znaczenia. Chętnie wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest zależna od wskazanego miejsca. Konkretne obszary ciała można rozdzielić na części. Czasami klienci preferują wyłącznie depilację łydek bądź ud. Parametry lasera wyznaczane przez lekarza są zależne od właściwości karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko dobrane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku wyjątkowo grubych, gęstych włosów. Cienkie oraz jasne włosy również można poddać zabiegowi, potrzebują one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden najchętniej wybierany sposobów przez panów to aktualnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka cenionych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które cechują się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu i kompleksowym podejściem do klienta. Na depilację laserową w Krakowie i nie tylko decydują się klienci uprawiający różne dyscypliny sportowe, ceniący sobie komfort oraz dbający o swój wygląd.

Prawidłowa depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności respektowany na całym świecie.

Zobacz, jak wygląda proces depilacji laserowej brody i wąsika – https://youtu.be/YlrUMeephNA