Opublikowany w Dom

Odkurzacz – przyjaciel każdego mieszkania

Zachowanie czystości czasami tworzy problemy. Sprawa jest bardziej czasochłonna, jeżeli mieszkamy ze zwięrzętami. Konfrontacja z sierścią jest wyjątkowo trudna oraz długa. Czy posiadamy możliwość na usunięcie sierści z sofy, poduszek, podłogi? Oczywiście, że tak! Poznaj pewne odkurzacze, które pomogą Ci w sprzątaniu.

Odkurzacze – rodzaje

Wbrew pozorom dobór odpowiedniego odkurzacza nie jest łatwym zadaniem. Możemy wyróżnić kilka rodzajów tego sprzętu. Główny podział mówi o odkurzaczach podłogowych z workiem, cyklonowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona możliwość. Warto jednakże pamiętać, aby w każdym wypadku kupić polecany, niezawodny sprzęt. My zwróciliśmy uwagę na odkurzacz Samsung, który wyróżnia się mocnym silnikiem oraz szczoteczką o dużej mocy wciągania. Świetnie radzi sobie z sprzątaniem zabrudzeń oraz wielkich zabrudzeń na innych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele (https://matrixmedia.pl/miele/odkurzacze.html) rekomendujemy osobą mającym skłonność do alergii oraz uczuleń. Innym wyjściem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz z systemem mikro i filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele i Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a dodatkowo nie tylko gromadzą zabrudzenia, a także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki brudu.

Sprawdzone porady

Nie potrafisz się uporać z sprzątaniem foteli z sierści? Zadbaj o wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z licznych poważnych zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o stan swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Sprzątają one powierzchnie zawsze gdy tego potrzebujesz, a Ty możesz zająć się innymi obowiązkami.

Dowiedz się więcej o MIELE – producencie wysokiej jakości sprzętu AGD do Twojego domu – https://pl.wikipedia.org/wiki/Miele