Opublikowany w Porady

Poznaj zalety peelingu laserowego

Każda dbająca o siebie kobieta dobrze zdaje sobie sprawę, jak ogromne znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Istnieją różne sposoby ich wykonywania. Nowością na rynku urodowym, jaka pozwala na osiągnięcie niesamowitych rezultatów, jest peeling laserowy. Na czym polega i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki zastosowaniu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim ponadprzeciętnie precyzyjny i skuteczny. Światło lasera, tworząc małe uszkodzenia, pobudza skórę. Dzięki temu cera szalenie szybko się regeneruje, a poza tym staje się jędrna i sprężysta, za sprawą kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, jest przyspieszona. Zabieg peelingu laserowego najlepiej powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Wszystkie zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (w zależności od użytej mocy lasera).

Przewagą peelingu wykonanego przy użyciu lasera jest oczywiście wysoka skuteczność zabiegu, ale też długotrwały efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Źródło: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/