Opublikowany w Porady

Ostatnio ogoliłem swoje plecy

Dzisiaj nieco bardziej prywatny wpis, w treści którego dzielę się z Tobą moim ostatnim przeżyciem, które powoduje ogólnie trochę adrenaliny oraz skrępowania. Po kilkunastu tygodniach rozmów z moją narzeczoną postanowiłem wybrać się do kliniki medycyny i kosmetyki dla facetów, żeby ogolić swe plecy.

Pewnie uważasz, że prawdopodobnie uderzyłem się w czaszkę. Fakt jest jednak taki, że owłosienie na moich plecach to coś niespotykanego. Dywan to mało powiedziane, ja po prostu wyglądałem jak goryl. A że mojej dziewczynie nie przypadało to do gustu, to była w stanie agitować mnie do ogolenia pleców po kilkanaście razy w ciągu tygodnia. Koniec końców byłem zmuszony się ugiąć i zacząć poszukiwania miejsca, w jakim miałbym szansę zamówić taki zabieg.

Od starcie domyślałem się jak ciężko wyszukać będzie usługodawczynię przeprowadzającą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Propozycji niby jest bardzo dużo, ale fakty są takie, że znacząca większość z nich nie stwarza zaufania. Głównie z powodu tego, że przeglądając stronki wirtualne takiego rodzaju gabinetów ciężko trafić w ich zawartości na opinie napisane im przez mężczyzn, a nie dziewczyny. A rozumiesz, co jak co, ale mężczyzna od dziewczyny się nieco różni i inaczej reagować może na tego rodzaju rzeczy. Po wielu przebojach dałem radę znaleźć jednakże klinikę Vesuna, która to proponuje różnego rodzaju usługi estetyczne dla mężczyzn a z tego co przedstawiają recenzje wystawiane przez internautów robi to wspaniale. Postanowiłem to ocenić na własnej skórze.

Dryndnąłem do nich z chęcią umówienia się na wizytę. Wiadomość przyjęła fajna Pani i zaoferowała mi szybko korzystny dla mnie czas wizyty. Zawiadomiła mnie o wszelakich rzeczach wiążących się z tego typu depilacją laserową, podpowiedziała jak się do depilacji przyszykować i mówiła też o tym jakich rzeczy mam prawo spodziewać się po wizycie.

Gdy przyjechałem na owe spotkanie, to odczuwałem niemały niepokój. Ostatecznie sądziłem, że takiego rodzaju zabiegi są dla dziewczyn, a nie dla chłopaków. Mój stres natychmiastowo jednak zniknął, bo w gabinecie nie licząc mnie było czterech facetów. Wygląda więc na to, że nie powodu, aby się martwić, mężczyźni też rozpoczęli dbać o siebie oraz również urządzają sobie wizyty do klinik medycyny estetycznej dla mężczyzn.

Trzeba zwrócić uwagę, że pacjenci konsultują się tam z kosmetologami i lekarzami od skóry, w efekcie czego posiadają gwarancję, że przy ani jednym z zabiegów nie sprawią sobie krzywdy.

Sam zabieg depilacji odbył się wyjątkowo szybko oraz bez powodowania bólu. W zasadzie po jednym zabiegu wygląd pleców był doskonały. Marzę jednak o tym, żeby włoski na pewno nie wróciły, więc chyba zapisze się na ponowną sesję.

Na zakończenie chciałem jeszcze napisać o tym, w jaki sposób na mą depilację zareagowała moja żona. Wcześniej nie mówiłem jej o tym, że wybiorę się na depilację, a zatem była bardzo zaskoczona. I mam potrzebę zakomunikować, że pierwszy raz od dłuższego czasu tak szybko miała ochotę wziąć mnie w objęcia. Także mówię, depilacja dla mężczyzn w zupełności spełniła swoją powinność.

Gdy boicie się takiego typu zabiegów, to poczytajcie sobie dodatkowo o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, serio nie ma się co zastanawiać.